E-Ticarete Başlıyorum – Konya

Murat Erdör

E-Ticarete Başlıyorum – Konya

247 247 people viewed this event.

*** Bir gün sürecek ücretsiz eğitim programı hakkında bilgi ve başvuru için lütfen aşağıdaki kayıt formunu doldurun ***

*** Kontenjan sınırlı olduğundan her başvuru sahibi aranacak, kendisi için uygun bir programsa eğitim başvurusu kabul edilecektir. ***

*** 21 Mayıs Salı akşamı saat 19.00 – 21.00 arasında yapılacak ve 6 markanın sahne alacağı ücretsiz diğer etkinliğimiz E-Ticaret Sohbetleri hakkında da bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen bu linke tıklayınız. ***

KOBİ’lere ve girişimcilere yönelik yaptığımız bu uygulamalı eğitim programıyla A’dan Z’ye e-ticarete başlangıç süreçlerini ele alıyor, herkese bir web sayfası yaptırıyoruz.

Gün boyu süren, herkesin bilgisayarı ile katıldığı eğitimde e-ticarette başarılı olmak için gerekli olan tüm önemli noktaları paylaşıyor, yapılan web sayfalarına tek tek bakıyor, nerelerde zorlandığınızı konuşuyor ve yapılan oylamada en çok puan alan kişiye ücretsiz e-ticaret altyapısı hediye ediyoruz.

Senelerdir yaptığımız bu eğitim programı sayesinde binlerce kişi web sayfası nasıl yapılır, e-ticarette nelere dikkat etmek gerekir, ürün seçiminde neye dikkat edilir, kargo nasıl hazırlanır, ödemeler nasıl alınır, e-fatura nasıl kesilir gibi konular hakkında bilgi sahibi oldu.

Siz de eğer e-ticarete başlamak istiyor, web sayfası nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın ve ücretsiz eğitim programı için zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın. Her başvuru yapan aranacak ve eğitim için teyit alınacaktır.

Konu Başlıkları

-) E-ticarete Başlarken Bilinmesi Gerekenler

-) Tema Seçimi

-) Sayfa Yönetimi

-) Tasarım Ayarları

-) Ürün Yönetimi

-) Kargo Yönetimi

-) Ödeme Yönetimi

-) Kampanya Yönetimi

-) Seo Yönetimi

Türkiye’nin kendi alanında en büyük firmalarından birisi olan Ticimax‘ın deneyimli çalışanlarına gün boyu sorularınızı soracak çok değerli bilgiler edineceğiniz gibi sektörde binlerce kişiyle e-ticaret, e-ihracat, pazarlama ve dijital dönüşüm ile alakalı konularda etkinlik yapmış Murat Erdör ile de sohbet etme ve deneyimlerinden faydalanma şansı bulacaksınız.

Etkinliğin medya partneri Branding Türkiye‘ye çok teşekkür ederiz. 

Adres: Novotel Konya – Şeker Mah. Çevreyolu Cad. No:38 Selçuklu – Konya

Bir gün sürecek ücretsiz eğitim programı hakkında bilgi ve başvuru için lütfen aşağıdaki kayıt formunu doldurunuz.

 

Gün ve Saat

2024-05-21 @ 09:00
 

Lokasyon

 

Etkinlik Tipi

 

Etkinlik Kategorisi

Etkinliği Paylaş

Solverwp- WordPress Theme and Plugin