Hakkımızda

Faydalı Sohbetler  Me Consultancy tarafından düzenlenmektedir. Me Consultancy, dijital uygulamalara ve platformlara doğru inanılmaz bir hızla evrilmenin yaşandığı günümüzde iş hayatının nasıl şekilleneceği, Endüstri 4.0, e-posta pazarlama, e-ticaret, dijital pazarlama konularında eğitim, etkinlik ve dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetleri sunuyor.

Me Consultancy, dijital dönüşüm ekseninde şirketlerin pazarlama, satış ve yönetim süreçlerine ait altyapıları daha sağlıklı hale getirerek, şirketleri geleceğe taşıyacak ve dijital dünyada  referans şirket olmalarına, hedef kitlelerine dijital alanda doğrudan ulaşmalarına dönük tüm süreçleri tasarlıyor ve yönetiyor. Me Consultancy ayrıca sunum teknikleri, satış teknikleri, müşteri memnuniyeti gibi alanlarda da kurumlardan gelen talepleri yanıtlıyor.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer siz de bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı ve kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız, siz de bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Nerede Yapılıyor?
Her etkinlik farklı bir yerde yapılıyor.

Kimler Katılıyor?
Gelişmeleri yakından takip etmek, yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen girişimciler, sektör çalışanları ve dijital dünyanın içinde olan kişiler etkinliğe katılıyor.

Katılım Ücreti Olarak Ne Alınıyor?
Katılım sağlayan kişilerden ücret alınmamaktadır.

Detaylı bilgi ve sponsorluk için 0212 951 01 24 numaralı telefondan veya
bilgi@muraterdor.com e-posta adresinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Ready For Change, şehrin karmaşasında, iş hayatının ve yaşamın rutinleri içerisinde günler birbiri ardına yaşarken, yeni bir şeyler keşfetmek; değişen dünyaya ayak uydurmak, yalnızlık duygusundan uzaklaşıp sosyal ve fayda üreten bir kitleyle bir arada olmak isteyen herkes için, keyifli anlar ve paylaşımlar yaratan bir Komünite & Dijital Platform’dur.

Ready For Change

Kendinize Vakit Ayırabiliyor Musunuz?
Haftada bir akşam üyeleriyle online buluşan, her ay farklı bir konuyu ele alan, o aya özel bir kitap gönderen ve ayda bir fiziki olarak herkesi biraraya getiren, dünyada örneği az, ülkemizde ilk olma özelliğini taşıyan Ready For Change platformunun bir üyesi olmak ister misin?

Online Sohbetler

Pazarlama Sohbetleri

Kobi Sohbetleri

E-Ticaret Sohbetleri

Hello

E-Ticarete Başlıyorum

Faydalı Sohbetler Me Consultancy tarafından düzenlenmektedir. Me Consultancy, dijital uygulamalara ve platformlara doğru inanılmaz bir hızla evrilmenin yaşandığı günümüzde iş hayatının nasıl şekilleneceği, Endüstri 4.0, e-posta pazarlama, e-ticaret, dijital pazarlama konularında eğitim, etkinlik ve dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetleri sunuyor.