Hakkımızda

2017 senesinde belli konularla alakalı konuların gerektiği kadar konuşulmadığını düşündük ve Faydalı Sohbetler altında E-Ticaret Sohbetleri, E-İhracat Sohbetleri, Teknoloji Sohbetleri, Pazarlama Sohbetleri, Kariyer Sohbetleri, Kobi Sohbetleri, Girişimci Sohbetleri, Online Sohbetler, Dijital Sohbetler, Haftanın Sohbeti, İnşaat Sektörü Buluşmaları, E-Ticarete Başlıyorum Eğitim Programları, Ready For Change, E-Ticaret Kadınlar Kulübü, Gençler Soruyor Murat Abi Cevaplıyor, Hello adındaki sohbet programlarını topladık.

Her konu başlığı altında gündemdeki bir konuyu konunun uzmanlarıyla fiziki mekanlarda veya online platformlarda konuştuk ve soruları cevaplandırdık. Kimi etkinliklerimizde sponsor firmaların desteğini aldık kimisinde ise tamamen Me Consultancy olarak masrafları biz karşıladık.

 

İlgili konuyla alakalı gelişmeleri yakından takip etmek, yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen insanların ücretsiz olarak katılabildiği bu etkinliklerde 3 amacımız var; Bilgi Paylaşımı – Sohbet Ortamı – Networking

 

Etkinlikler hakkında detaylı bilgi ve sponsorluk için 0212 951 01 24 numaralı telefondan veya bilgi@muraterdor.com e-posta adresinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin